O firmě

Vítejte na stránkách
PERMANATURA

Jsme tým profesionálů, který se od r. 2008 zabývá péčí o zeleň.

V počátcích jsme se zaměřovali na zakládání a údržbu veřejné zeleně a projektování, realizaci a údržbu okrasných zahrad. Zkušenosti máme také s péčí o zahrady památkově chráněných objektů (např. Fürstenberská zahrada r. 2009 – 2011 a Černínský palác r. 2016 – 2017). V současnosti se zaměřujeme především na komplexní péči o stromy (arboristiku) a projektování, zakládání a údržbu přírodních zahrad. Při péči o zeleň upřednostňujeme postupy šetrné k životnímu prostředí (biologická ochrana rostlin, organická hnojiva atd.).

Prioritou je pro nás spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce. Neustále se vzděláváme v oboru. Účastníme se seminářů, konferencí a workshopů týkajících se péče o zeleň. Jsme členy národních a mezinárodních organizací (Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu a International Society of Arboriculture) a držiteli certifikátu Český certifikovaný arborista.

Při péči o stromy odmítáme realizovat postupy neopodstatněného poškozování stromů (např. dekapitaci). Při sadovnické činnosti se snažíme o to, aby prostor působil harmonicky a byl v souladu s okolním prostředím. Vždy zohledňujeme specifika daného stanoviště a přání zákazníka. Inspiraci nacházíme nejen v zahradách a parcích, ale také v divoké přírodě. S prostorem pracujeme tak, aby se v něm lidé (a nejen oni) cítili dobře. Péče o zeleň není pouze naším chlebem, ale také koníčkem. Svou práci považujeme za smysluplnou a naplňuje nás pocitem radosti.